Funkce Yookidoo ™ Water hasič Jet Duck®

Funkce Yookidoo ™ Water hasič Jet Duck®

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky do vany
Dodavatel:Yookidoo
Cena:868.00 Kč
Funkce Yookidoo ™ Water hasič Jet Duck® 4 (80%) 26 hodnocení

Kreativní zábava ve vaně. S 15 hasičskými zástrčkami mohou děti vždy vytvářet nové osobnosti kachen a pak je nechat proudit vodou, zatímco neustále stříkají vodu přes kanón. Otočením vodního děla nebo kachních nohou se změní plavecká cesta kachny. Ovládání pomocí vypínače je velmi snadné. Odkládací schránka na příslušenství a kachnu má přísavku pro připevnění k vaně. Otvory v nádobě zajišťují snadné sušení příslušenství a kachny. Legrační hasičská kachna je vhodná pro děti od cca. 2 až 6 let. Vyžaduje 3 x AAA baterie. Baterie nejsou součástí balení. Podrobnosti: Rozměry balení: 20 x 15 x 15 cm 15 konektorů na předmět hasičů Odkládací schránka na příslušenství a kachna s přísavkou pro upevnění Hmotnost: 250 g Je vyžadováno 3 x AAA baterií Věk: od 2 do 6 let úcta Nikdy nenechávejte dítě v blízkosti vody bez dohledu. Baterie nejsou součástí balení.


 • Vodní skluzavka Tiger Tribe
  Vodní skluzavka Tiger Tribe

  Vodní skluzavka z kolekce Tiger Tribe ™ je zábavná při hraní B aden. Nabízí několik interaktivních herních možností, kde jsou podporovány dovednosti,..

  515.00 Kč
 • Vulli Sophie la girafe kouzelnýcákající obrázek
  Vulli Sophie la girafe kouzelnýcákající obrázek

  Kouzelná stříkající deska pro spoustu koupací zábavy se Sophie la girafe. Tato deska drží přísavky na hladkých površích, jako jsou dlaždice. Když..

  890.00 Kč
 • fillikid Měkké kuličky barevné
  fillikid Měkké kuličky barevné

  Těchto 11 koulí výplně stimuluje smyslové vnímání a podporuje motorické dovednosti prostřednictvím jejich různých povrchů a barev, průměr koulí je..

  521.00 Kč
 • Yookidoo Kreativní plovoucí kachna Pirát
  Yookidoo Kreativní plovoucí kachna Pirát

  Kreativní zábava ve vaně. S 15 tématickými pirátskými libovolně sestavitelnými figurkami si mohou děti vždy vytvořit novou osobnost pirátské kachny a..

  653.00 Kč
 • Lilliputiens 3 poháry - džungle
  Lilliputiens 3 poháry - džungle

  Dobrodružné děti si zamilují funky džbánky džungle! Koupelové hrnky Georges, Albert a Anatole ponořte do vody a sdílejte radost vašeho dítěte z..

  580.00 Kč


Hledáte Ostatní hračky do vody? V sekcii hračky | hračky do vany můžete najít yookidoo!
© 2021Kontakt