SEVENTH GENERATION Zásoba tablet do myčky

SEVENTH GENERATION Zásoba tablet do myčky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelny
Dodavatel:Seventh Generation
Cena:949.90 Kč
SEVENTH GENERATION Zásoba tablet do myčky 4 (80%) 28 hodnocení

5× SEVENTH GENERATION Tablety do myčky All in One Free&Clear 24 tablet Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do myčky využívají sílu rostlin a minerálů a jsou biologicky rozložitelné (85 % složek je rostlinného a minerálního původu). Neobsahují barviva, syntetické parfémy ani chlor. Náš produkt nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky živočišného původu. Při výrobě produktu netrpěla žádná zvířata – to potvrzuje i certifikát Leaping Bunny. Karton je vyroben ze 100% recyklovaného papírového vlákna a je 100% recyklovatelný. Výrobek splňuje přísná kritéria evropského ekologického certifikátu EU Ecolabel. Vlastnosti: bez zbytečných vůní, barviv a chloru biologicky snadno rozložitelné 85 % složek je rostlinného a minerálního původu netestované na zvířatech 100% recyklovaný & recyklovatelný obal certifikováno EU Ecolabel a Leaping Bunny


 • JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky
  JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky

  Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Vše-v-1 mají čisticí účinky hned při 1. umývání a díky svému složení umyjí i zaschlou mastnotu. Jar..

  449.00 Kč
 • FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK
  FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK

  Vaše myčka na nádobí vám ušetří spoustu práce. Pokud se ptáte, jak pro ni práci můžete učinit snadnější, tak je odpověď poměrně jednoduchá...

  649.00 Kč
 • JAR Original kapsle do myčky 92 ks
  JAR Original kapsle do myčky 92 ks

  Kapsle Jar Original do automatické myčky nádobí Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí..

  659.00 Kč


Hledáte Myčky – příslušenství? V sekcii dům a zahrada | kuchyně a jídelny | kuchyňské spotřebiče – příslušenství můžete najít seventh generation zásoba tablet do myčky!
© 2021Kontakt