SES Creative Lití a lakování automobilů

SES Creative Lití a lakování automobilů

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Malování a kutění
Dodavatel:SES Creative
Cena:596.00 Kč
SES Creative Lití a lakování automobilů 3,5 (70%) 23 hodnocení

S touto sadou od SES můžete vyrobit chladné vozy ze sádry, která může řídit také! Nalít náplast do formy, přidat kola a nechat vše uschnout. Poté můžete své vozy namalovat ve svých oblíbených barvách. Vypadají ještě chladněji s nálepkami! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 4 x 20 cm Obsah: plíseň, sádra, kola, 6 barev, štětec, nálepka, odměrka, návod Sádrové vozy ve formě Skvělý výsledek díky podrobným formovacím formám Rychleschnoucí omítka Viskózní barva Barva a omítka lze snadno odstranit z povrchů a textilií Podporuje kreativitu Věk: od 5 let Pozor Používejte pouze pod dohledem dospělých.


 • BABY ART Belly Kit Sada pro otisk břicha
  BABY ART Belly Kit Sada pro otisk břicha

  Sada pro otisk břicha Baby Art Belly Kit vám dá příležitost, abyste si velmi jednoduchým a rychlým způsobem a také vynikajícím dojmu z těhotenství..

  678.00 Kč
 • Playgo Sada keramiky a malování
  Playgo Sada keramiky a malování

  Něco speciálního pro kreativní děti, sada na malování a keramiku od Playgo ! Přístroj je vybaven dvěma různými otočnými pracovními plochami. S jedním..

  838.00 Kč
 • RAVENSBURGER Aqua doodle XXL Tabule na kreslení
  RAVENSBURGER Aqua doodle XXL Tabule na kreslení

  Tabule na kreslení XXL Číslo výrobku: 04597 Maluj a razítkuj! Nemusíš se bát, zase se dá vše smazat Tabulka (80 x 80 cm) þ S látkovou houbičkou a..

  1260.00 Kč
 • SES Creative plyšová omalovánky
  SES Creative plyšová omalovánky

  Načechrané malování lekce? Jasně! V této malířské knize SES Creativ e je také něco, co cítit na skvělých malířských stránkách. 15 různých..

  419.00 Kč


Hledáte Sádrové otisky? V sekcii hračky | malování a kutění můžete najít ses creative lití a lakování automobilů!
© 2021Kontakt