SES Creative Držáky na poznámky - Lití a malování

SES Creative Držáky na poznámky - Lití a malování

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Malování a kutění
Dodavatel:SES Creative
Cena:497.00 Kč
SES Creative Držáky na poznámky - Lití a malování 4,5 (90%) 22 hodnocení

Můžete si sami vyrobit ty nejlepší držáky not! Nalijte omítku do formy a přidejte kovové držáky. Když jsou suché, můžete je sešít dohromady a malovat. Ideální místo pro vaše fotografie a poznámky! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 4 x 20 cm Obsah: Sádra, plastová forma, držák not z kovu l, lepidlo, štětec, 6 barev, růžový třpyt, plastový hřeben, návod Sestavte si vlastní držáky not z omítky Sladké zvířecí motivy Skvělý výsledek díky podrobným litím forem Rychleschnoucí omítka Silná barva barva a omítky lze snadno odstranit z povrchů a textilií. Podporuje kreativitu Věk: od 5 let Pozor Používejte pouze pod dohledem dospělých.


 • SES Creative Lití a lakování automobilů
  SES Creative Lití a lakování automobilů

  S touto sadou od SES můžete vyrobit chladné vozy ze sádry, která může řídit také! Nalít náplast do formy, přidat kola a nechat vše uschnout. Poté..

  596.00 Kč
 • BABY ART Belly Kit Sada pro otisk břicha
  BABY ART Belly Kit Sada pro otisk břicha

  Sada pro otisk břicha Baby Art Belly Kit vám dá příležitost, abyste si velmi jednoduchým a rychlým způsobem a také vynikajícím dojmu z těhotenství..

  678.00 Kč
 • Playgo Sada keramiky a malování
  Playgo Sada keramiky a malování

  Něco speciálního pro kreativní děti, sada na malování a keramiku od Playgo ! Přístroj je vybaven dvěma různými otočnými pracovními plochami. S jedním..

  838.00 Kč
 • Aquabeads ® Sada rakví na srdce
  Aquabeads ® Sada rakví na srdce

  Sada rakviček se srdíčky Aquabeads je krásná řemeslná sada pro děti! Okouzlující srdíčková krabička je ideálním místem pro uložení 600 korálků v..

  554.00 Kč
 • RAVENSBURGER Aqua doodle XXL Tabule na kreslení
  RAVENSBURGER Aqua doodle XXL Tabule na kreslení

  Tabule na kreslení XXL Číslo výrobku: 04597 Maluj a razítkuj! Nemusíš se bát, zase se dá vše smazat Tabulka (80 x 80 cm) þ S látkovou houbičkou a..

  1260.00 Kč
 • SES Creative plyšová omalovánky
  SES Creative plyšová omalovánky

  Načechrané malování lekce? Jasně! V této malířské knize SES Creativ e je také něco, co cítit na skvělých malířských stránkách. 15 různých..

  419.00 Kč


Hledáte Sádrové otisky? V sekcii hračky | malování a kutění můžete najít ses creative držáky na poznámky - lití a malování!
© 2021Kontakt