Ravensburger Slimy Jow

Ravensburger Slimy Jow

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Ravensburger
Cena:908.00 Kč
Ravensburger Slimy Jow 4,5 (90%) 20 hodnocení

Motýli v nouzi. Masožravá rostlina Slimy Joe znovu praskla. Tentokrát extrémně vzácný druh motýla, neonově zelený třepetající se, fidget v ústech nenasytné rostliny! Nyní je nutná odvaha a rychlá akce hráčů. Kdo sáhne do slizu a zachrání většinu flutterlingů, než se ústa znovu zavřou? Hráči skrytí hluboko v džungli to konečně našli: neonově zelená vlající! Ale najednou obrovský, sliz nasáklá ústa se zacvaknou! Slimy Joe, masožravá rostlina, pohltila vzácné druhy motýlů. Kdo se odváží sáhnout do slizu, aby zachránil motýly? Kromě odvahy hráčů je ale zapotřebí i jejich instinkt. Protože v slizké hmotě nejsou skryty jen motýli, ale také listy, které se velmi podobají hmyzu. List nebo třepetání? Kdo to může správně cítit? A pokud to nestačí na výzvu, tato zábavná akční hra také přidává časový tlak: každá sekunda se počítá! Protože Slimy Joe zdaleka není spokojený. Jeho chamtivá ústa se mohou kdykoli znovu zavřít. Kdokoli může zachránit nejvíce flutterlingů, vyhrává. Slimy Joe - kluzká herní zábava se skutečným slizem a jednou herní variantou pro mladší i starší děti. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 26 x 26 x 11 cm Obsah: 1 masožravá rostlina Slimy Joe, 1 pytel slizu, 16 motýlů, 8 listů, 1 výzkumník, 1 návod ke hře doba trvání: přibl. 10 min. počet hráčů: 2 - 4 věk: od 4 let pozornost nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout!


 • EverEarth hra Penguin Balancing
  EverEarth hra Penguin Balancing

  Skládejte bloky dřeva, aby je tučňák mohl vyrovnat! S touto vynikající hračkou můžete zlepšit jemnou motoriku a rovnováhu svých dětí. Podrobnosti o..

  482.00 Kč
 • BRIO® Dřevěný pinball Space Safari 34017
  BRIO® Dřevěný pinball Space Safari 34017

  S hrdostí představujeme první pinball hru BRIO! Tato vzrušující směsice krásného atraktivního designu a sofistikovaných funkcí slibuje mnoho hodin hry...

  1165.00 Kč
 • Janod ® Hra s puky ze dřeva
  Janod ® Hra s puky ze dřeva

  Klasická hra s pukem má zcela novou podobu, jasné barvy a výrazné obrázky! Tato dřevěná hra s pukem, kterou lze hrát samostatně, je ideální hrou na..

  761.00 Kč
 • Labyrint s deskami na trénování BRIO
  Labyrint s deskami na trénování BRIO

  Labyrint s deskami na trénování BRIO Číslo výrobku: 34020 Takto se třese a kutálí už od roku 1946. Hráči všech věkových skupin jsou nadšeni..

  1243.00 Kč
 • Janod ® Dovednostní hra Water buffalo (dřevo)
  Janod ® Dovednostní hra Water buffalo (dřevo)

  Balanční hra sestávající z masivního dřevěného buvola a 10 ptáků (5 velkých a 5 malých). Pro jednoho nebo více hráčů: Cílem je postavit na hřbet..

  611.00 Kč


Hledáte Hry na trpělivost a šikovnost? V sekcii hračky | hračky 2 - 12 let | hry a puzzle můžete najít ravensburger slimy jow!
© 2021Kontakt