Polini Kids Tipi hrají stan růžový

Polini Kids Tipi hrají stan růžový

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:POLINI
Cena:2587.00 Kč
Polini Kids Tipi hrají stan růžový 5 (100%) 23 hodnocení

V tomto malém snu bílé a růžové je hrací doba ideálním místem pro malé princezny. Strávit mnoho mazlivých hodin sněním nebo malými dobrodružstvími. Ve večerních hodinách bude malý útulný koutek, kde se budou číst povídky před spaním a během dne je to oblíbené hřiště. Do dětského stanu se vejdou i malí přátelé nebo sourozenci. S několika kreativními nápady lze tipi navrhnout individuálně. Detaily produktu: Barva: růžová / bílá / šedá Materiál: 100% bavlna Materiál rám: Kov l Rozměry: šířka x hloubka x výška 130 x 130 x 147 cm Vhodné pro děti od 6 měsíců Včetně přepravního vaku Pozor: Dekorace není součástí dodávky.


 • Pineelovo Noemovo stanové teploee šedé
  Pineelovo Noemovo stanové teploee šedé

  Dětský stan Noah vyrobený z robustní šedé tkaniny může být navržen individuálně, například potiskem brambor. Nabízí dostatek prostoru pro přátele,..

  2170.00 Kč
 • howa ® Hrací stan space vč. podložky na podlahu
  howa ® Hrací stan space vč. podložky na podlahu

  Hrací stan z howa je vyroben z vysoce kvalitní tiger 100% bavlny. Stan má barvu modern design . Zvláštností jsou nádherné lesklé space prvky a tečky..

  2230.00 Kč
 • Dětský stan Concept Concept ® 110x80 cm béžový
  Dětský stan Concept Concept ® 110x80 cm béžový

  Herní stan je určen k hraní a potěšení. Sejměte všechny strany nebo se stočte do stran a pozývám všechny přátele, aby se připojili k pavilonu. Snadná..

  3890.00 Kč
 • Bino Stan s tunelem Astronaut
  Bino Stan s tunelem Astronaut

  Dětský kopulovitý stan Cosmonaut s hracím tunelem. Plachta vyrobená ze 100% PES, modrá s potiskem vesmírných motivů. Vhodný do interiéru i exteriéru, ale..

  515.00 Kč
 • Kids Concept Stan na hraní růžový
  Kids Concept Stan na hraní růžový

  Růžová je barva, která vzdoruje všem trendovým změnám a je velmi nadčasová. Vyrábíme mimo jiné závodní auta, pracovní stoly a skříňky na nářadí..

  694.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekcii hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely můžete najít polini kids tipi hrají stan růžový!
© 2021Kontakt