LE TOY VAN Kočárek Sweet Dreams

LE TOY VAN Kočárek Sweet Dreams

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Le Toy Van
Cena:2869.00 Kč
LE TOY VAN Kočárek Sweet Dreams 3,5 (70%) 29 hodnocení

Jemně růžový kočárek Sweet Dreams v tradičním designu. Má propracované zdobení motivem krajky a srdíček. Stříška kočárku je ručně šitá a lze ji sklopit. Kočárek je vybaven měkkou matrací. Součástí kočárku je taška na potřeby pro miminko. Kola jsou pogumována pro tichý chod. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu. Vhodné pro panenky do velikosti cca 40 cm. Specifikace: rozměr: 52,5×46×29 cm věk: 3+ materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdro­jů ručně domalováno ekologickými barvami materiál: dřevo, látka, guma


 • LE TOY VAN Domeček Cherry Tree Hall
  LE TOY VAN Domeček Cherry Tree Hall

  Velký čtyřpatrový ručně malovaný domeček pro panenky vysoký 92 cm. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Schodiště prolínající se středem..

  8039.00 Kč
 • LE TOY VAN Postavičky moje rodinka
  LE TOY VAN Postavičky moje rodinka

  Moje rodina panenek! Táta, máma a 2 děti se již těší na společně strávené chvíle. Panenky mají ručně šité oblečení, vlněné vlasy a pohyblivé..

  661.00 Kč
 • LE TOY VAN Domeček Sweetheart Cottage
  LE TOY VAN Domeček Sweetheart Cottage

  Luxusní dvoupatrový ručně malovaný domeček pro panenky s 37 ks nábytku. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Domeček má funkční otvírací okna,..

  3999.00 Kč


Hledáte Panenky a figurky – příslušenství? V sekcii hračky a hry | hračky | panenky, hrací sady a figurky můžete najít le toy van kočárek sweet dreams!
© 2021Kontakt