Kids Concept Stan na hraní růžový

Kids Concept Stan na hraní růžový

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Kids Concept
Cena:694.00 Kč
Kids Concept Stan na hraní růžový 5 (100%) 24 hodnocení

Růžová je barva, která vzdoruje všem trendovým změnám a je velmi nadčasová. Vyrábíme mimo jiné závodní auta, pracovní stoly a skříňky na nářadí v růžové barvě, které mohou využít i chlapci. Prvky ve světle růžové vytvoří romantický pokojíček. Použití výrazných růžových tónů v bílé místnosti vytváří živé prostředí. Růžová barva ve všech variantách ladí s bílou a šedou barvou. Skvělý stan vhodný do každého pokojíčku. Detaily výrobku: Materiál: Polyester, síťová vlákna, tyčky z plastu Rozměry: Ø 100 cm, V 130 cm. Věk: od 3 let


 • Stan John® Tipi Paw Patrol
  Stan John® Tipi Paw Patrol

  Krásné týpí PAW PATROL je ideální pro vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro hru v interiéru. Vysoký light je výrazný potisk s motivy..

  579.00 Kč
 • Howa Stan Samia s podložkou
  Howa Stan Samia s podložkou

  V dětském stanu si mohou děti vytvořit vlastní svět. Děti milují ukrývat se ve vlastním domečku a hrát si v něm. Stan je vyhotoven ze 100% bavlny...

  2831.00 Kč
 • Sylvanian Families® Vozík se sladkostmi
  Sylvanian Families® Vozík se sladkostmi

  Vozík s barevnými sladkostmi je krásná hračka pro děti. Odnímatelnou polici je možné postavit na přední stranu nebo k bohu vozíků a krabice naplnit..

  411.00 Kč
 • rova Rytířský hrad 3 v 1
  rova Rytířský hrad 3 v 1

  Dřevěný hrad roba 3 v 1 umožňuje dětem se ponořit do barevného středověkého světa plného rytířů, jezdců a legendárních bitev. Fantazii se zde..

  2399.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Heidi školní lekce v Dörfli 70256
  PLAYMOBIL ® Heidi školní lekce v Dörfli 70256

  Krásná sada PLAYMOBIL ® s vesnickým učitelem Trotterem a také s Karlem, Williamem a Heidim. Zahrnuje přírodní poklady, tabule pro psaní a další školní..

  481.00 Kč
 • PLAYMOBIL Galaxy Police - Pirates Galaxy Robot
  PLAYMOBIL Galaxy Police - Pirates Galaxy Robot

  Extrémně agilní bojový robot s uchopením a pilovým kotoučem. Laserová zbraň s funkcí blikajícího světla (včetně baterií). V těle robota je umístěn..

  459.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Playbox Orient Princezna
  PLAYMOBIL ® Playbox Orient Princezna

  Orient, místo legendárních příběhů a pověstí. Při toulkách palácem objeví princ s princeznou tajemnou kouzelnou lampu. Když ji potřou, objeví se..

  474.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekcii hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely můžete najít kids concept stan na hraní růžový!
© 2021Kontakt