FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK

FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelny
Dodavatel:Finish
Cena:649.00 Kč
FINISH 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks GIGAPACK 4 (80%) 26 hodnocení

Vaše myčka na nádobí vám ušetří spoustu práce. Pokud se ptáte, jak pro ni práci můžete učinit snadnější, tak je odpověď poměrně jednoduchá. Dejte jí kvalitní tablety značky FINISH. V balení objevíte 162 tablet. Tyto tablety patří do kategorie All in 1 Max, tudíž zajistí dokonalé umytí vašeho nádobí a dodá mu zářivý lesk díky funkci soli a leštidla. Tablety do myčky FINISH 0% 162 ks neobsahují záměrně přidané nechtěné látky jako fosfáty, konzervanty nebo parfém a jsou zabaleny v recyklovatelném obalu. Zaručeně poslouží i při Eco mycích programech a teplotách kolem 50 °C.


 • JAR Original kapsle do myčky 92 ks
  JAR Original kapsle do myčky 92 ks

  Kapsle Jar Original do automatické myčky nádobí Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí..

  659.00 Kč
 • JAR Tablety do myčky Platinum Lemon 70 Ks
  JAR Tablety do myčky Platinum Lemon 70 Ks

  Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí..

  499.00 Kč
 • JAR Tablety do myčky Platinum Plus Quickwash 48 Ks
  JAR Tablety do myčky Platinum Plus Quickwash 48 Ks

  Kapsle Jar Platinum Plus Vše v jednom do automatické myčky nádobí zanechávají nádobí čisté jako nové, zaručují nejlepší čisticí účinky od Jaru a..

  599.90 Kč
 • JAR Tablety do myčky Platinum Plus 70 ks
  JAR Tablety do myčky Platinum Plus 70 ks

  Pro čistotu jako u nového nádobí vyzkoušejte Jar Platinum Plus. Jar Kapsle do automatické myčky nádobí nejen rozkládají i odolné zbytky jídla, ale..

  799.90 Kč
 • NUK Odkapávač na láhve a příslušenství
  NUK Odkapávač na láhve a příslušenství

  Lahve skvěle vyschnout jen díky praktickému odkapávači na lahve, navíc ještě ušetříte místo v kuchyni. Vlastnosti: může sušit až 6 kojeneckých nebo..

  499.00 Kč


Hledáte Myčky – příslušenství? V sekcii dům a zahrada | kuchyně a jídelny | kuchyňské spotřebiče – příslušenství můžete najít finish 0 percent tablety do myčky nádobí 162 ks gigapack!
© 2021Kontakt