EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm

EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Cena:636.00 Kč
EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm 3,5 (70%) 24 hodnocení

Nemůžete své potomky po vzrušujícím dni na fotbalovém hřišti uspat? EMMA pomáhá! Naše roztomilá plyšová figurka EMMA je skutečná spací čepice, po které se vám bude okamžitě chtít usnout. Když v dětském pokoji zhasnou světla, hvězdičky na noční čepici EMMY se ve tmě rozsvítí. Vaše děti tak mohou snít celé dopoledne se svým novým oblíbeným BVB. EMMA je vyrobena z odolného a pevného polyesteru, který nejenže vybízí k zachumlání, ale také usnadňuje čištění. Nikdy ne sám! Když děti objevují svět, je snadné se trochu vyděsit. S plyšovou figurkou EMMA však mají mini-Borusové svého spolehlivého fotbalového kamaráda vždy u sebe. Podrobnosti o produktu: Materiál: polyester rozměry: 35 x 18 x 12 cm Dřímající plyšová figurka EMMA z plyše vhodné pro děti Hvězdy na spací čepici svítí ve tmě


 • BVB Team Bus Kit
  BVB Team Bus Kit

  S týmovým autobusem BVB mají naši profesionálové vždy kousek domova po svém boku - ať už jsou kdekoli na světě. Replika v miniaturním formátu je..

  508.00 Kč
 • Rybářská hra BVB (20 dílů)
  Rybářská hra BVB (20 dílů)

  Skvělá rybářská hra na BVB- Design. Details: 20 kusů..

  523.00 Kč
 • Dětský župan BVB
  Dětský župan BVB

  Co je to za roztomilou včelku, která vylézá z vany? Znáte to: vaše děti přijdou domů z hraní nebo ze školky a školy a nutně potřebují umýt. Často je..

  763.00 Kč
 • Ložní prádlo BVB Snoopy (135 x 200 cm)
  Ložní prádlo BVB Snoopy (135 x 200 cm)

  S ložním prádlem BVB s motivem Snoopyho můžete snít o Burákovi nebo o černožluté barvě. Vtipné povlečení s logem BVB na polštáři a nápisem BVB a..

  1163.00 Kč
 • BVB Snoopy plyšový polštář černý (38x38cm)
  BVB Snoopy plyšový polštář černý (38x38cm)

  Zavřete oči a sněte! S novým polštářem BVB Snoopy se vám bude spát snadno. Díky nadýchanému materiálu se vám bude ležet pohodlně a měkce, takže..

  464.00 Kč
 • BVB mikina
  BVB mikina

  Teď ty malé vyjdou na vrchol. S mikinou BVB pro batolata mohou i malí fanoušci BVB ukazovat své barvy v módě. Mikina má černé a bílé stočené horní..

  656.00 Kč
 • Affenzahn Emma Batoh malý
  Affenzahn Emma Batoh malý

  S EMMOU do školky. Batoh Affenzahn Emma je ideální pro malé drzé jezevce! Díky vyšívaným detailům a vtipné stahovací šňůrce se jménem child je tento..

  1015.00 Kč


Hledáte BVB Borussia Dortmund? V sekcii móda | dětská móda | výrobky pro fanoušky můžete najít emma plyšová figurka na spaní 35 cm!
© 2021Kontakt