Děti Čtyři výhry

Děti Čtyři výhry

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Kids Concept
Cena:583.00 Kč
Děti Čtyři výhry 3,5 (70%) 21 hodnocení

V této krásné hře se čtyřmi výhrami házíte střídavě do rámu kámen své vlastní barvy. Podrobnosti: rozměry: 23 x 3 , 5 x 16 cm Věk: od 3 let Sledujte svůj krok! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Janod ® Balance hra - Ve vesmíru
  Janod ® Balance hra - Ve vesmíru

  Houstone, máme (velký) problém! Astronauti, družice a rakety musí být ve vesmíru naskládány co nejvýše, aby se našla dokonalá Balance ! Tato krásná..

  603.00 Kč
 • BRIO Trickshot- Hra dovedností
  BRIO Trickshot- Hra dovedností

  Dokážete vystřelit ten nejlepší trik? Přijměte výzvu v dovednostní hře Trickshot. Zaměřte se na cíl v ideálním úhlu, stáhněte kolík a uvolněte ho..

  1053.00 Kč
 • EverEarth hra Penguin Balancing
  EverEarth hra Penguin Balancing

  Skládejte bloky dřeva, aby je tučňák mohl vyrovnat! S touto vynikající hračkou můžete zlepšit jemnou motoriku a rovnováhu svých dětí. Podrobnosti o..

  482.00 Kč
 • BRIO® Dřevěný pinball Space Safari 34017
  BRIO® Dřevěný pinball Space Safari 34017

  S hrdostí představujeme první pinball hru BRIO! Tato vzrušující směsice krásného atraktivního designu a sofistikovaných funkcí slibuje mnoho hodin hry...

  1165.00 Kč
 • Janod ® Hra s puky ze dřeva
  Janod ® Hra s puky ze dřeva

  Klasická hra s pukem má zcela novou podobu, jasné barvy a výrazné obrázky! Tato dřevěná hra s pukem, kterou lze hrát samostatně, je ideální hrou na..

  761.00 Kč


Hledáte Hry na trpělivost a šikovnost? V sekcii hračky | hračky 2 - 12 let | hry a puzzle můžete najít děti Čtyři výhry!
© 2021Kontakt