Bino Stan s tunelem Astronaut

Bino Stan s tunelem Astronaut

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Bino
Cena:515.00 Kč
Bino Stan s tunelem Astronaut 5 (100%) 26 hodnocení

Dětský kopulovitý stan Cosmonaut s hracím tunelem. Plachta vyrobená ze 100% PES, modrá s potiskem vesmírných motivů. Vhodný do interiéru i exteriéru, ale nechrání před deštěm. Se stanem a tunelem si lze hrát samostatně. Rychle se postaví, demontuje a uloží. Pro děti od 36 měsíců věku. Podrobnosti o produktu: Rozměry (šířka x délka x výška): 80 x 160 x 95 cm. Vhodné do interiéru i exteriéru Žádná ochrana proti dešti Rychlé nastavení a demontáž Stan a tunel lze používat samostatně Materiál: 100 % PES Věk: od 3 let Pozor! Nevhodné pro děti do 3 let, používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.


 • Kids Concept Stan na hraní růžový
  Kids Concept Stan na hraní růžový

  Růžová je barva, která vzdoruje všem trendovým změnám a je velmi nadčasová. Vyrábíme mimo jiné závodní auta, pracovní stoly a skříňky na nářadí..

  694.00 Kč
 • Stan John® Tipi Paw Patrol
  Stan John® Tipi Paw Patrol

  Krásné týpí PAW PATROL je ideální pro vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro hru v interiéru. Vysoký light je výrazný potisk s motivy..

  579.00 Kč
 • Howa Stan Samia s podložkou
  Howa Stan Samia s podložkou

  V dětském stanu si mohou děti vytvořit vlastní svět. Děti milují ukrývat se ve vlastním domečku a hrát si v něm. Stan je vyhotoven ze 100% bavlny...

  2831.00 Kč
 • Kids Concept ® Hrací tunel Plátno žluté
  Kids Concept ® Hrací tunel Plátno žluté

  Hrací tunel je takové dobrodružství. Schovejte se dovnitř nebo prolezte a zjistěte, co vás čeká na druhé straně. Nebo ji použijte jako vstup do hracích..

  1198.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Country Auto s přívěsem pony 70511
  PLAYMOBIL ® Country Auto s přívěsem pony 70511

  Pokud musí některý z poníků k veterináři, je převezen v prostorném přívěsu pro poníky. Malý chlapec opatrně doprovází svého poníka přes rampu do..

  958.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekcii hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely můžete najít bino stan s tunelem astronaut!
© 2021Kontakt