BÉBÉ-JOU Froté pončo Rainbow Sky

BÉBÉ-JOU Froté pončo Rainbow Sky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Prádlo
Dodavatel:Bébé-jou
Cena:749.00 Kč
BÉBÉ-JOU Froté pončo Rainbow Sky 4 (80%) 26 hodnocení

Dětské poncho s kapucí oceníte před a po koupání nebo trávíte-li s miminkem čas u bazénu. Vaše dítě se v něm příjemně zahřeje a vysuší, zároveň je ve froté pláštíku po celou dobu chráněno před sluníčkem a při pobytu u moře také před větrem. Poncho je určeno pro věkovou kategorii 4 měsíce až 2 roky. Textilní výrobky značky Bébé-jou odpovídají přísným mezinárodním normám Öko-tex 100. Jsou zhotoveny z čisté bavlny, příjemné na dotek, antialergické a poskytnou Vašemu dítěti tu nejvyšší kvalitu. Všechny froté výrobky jsou navzájem harmonicky sladěny a ozdobeny nádhernými aplikacemi. Hmotnost: 0,362 kg. Rozměry: 65 × 50 × 1 cm. Materiál: 80 % bavlna, 20 % polyester


 • BÉBÉ-JOU Župánek Fabulous Hearts
  BÉBÉ-JOU Župánek Fabulous Hearts

  Heboučký a teploučký kojenecký župánek pro miminko z oboustranného žakárového froté kolekce Fabulous Wish Pink zahřeje, vysuší a přitom jemně..

  799.00 Kč
 • BÉBÉ-JOU Ručník s kapucí froté Fabulous Wish Pink
  BÉBÉ-JOU Ručník s kapucí froté Fabulous Wish Pink

  Velká růžovo-cihlová luxusní froté koupací osuška s kapucí pro děti a miminka. Rádi dovádíte při koupání se svým miminkem? Když skončíte vodní..

  539.00 Kč
 • BÉBÉ-JOU Župánek Rainbow Sky
  BÉBÉ-JOU Župánek Rainbow Sky

  Heboučký a teploučký froté župánek po koupání dítě zahřeje, vysuší a přitom jemně namasíruje. Ale využijete jej mnohem víc. Každé ráno když..

  749.00 Kč


Hledáte Osušky a žínky? V sekcii dům a zahrada | prádlo | ručníky můžete najít bebe-jou froté pončo rainbow sky!
© 2021Kontakt